Redakcja biuletynu

Administrator BIP:
1) Redaktor Główny: Magdalena Piotrowska – Naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru
tel. 24 275 91 05, fax 24 275 91 00 wew. 144
email: m.piotrowska@powiat.sierpc.pl

2) Operator BIP: Chiczewski Michał – Informatyk Starostwa – tel. 24 275 91 07, email: informatyk@powiat.sierpc.pl

Redaktorzy merytoryczni:
1.Ryszard Dobiesz - Sekretarz Powiatu-tel. 24 275 91 02
2.Krzysztof Sobiecki – Skarbnik Powiatu – tel. 24 275 91 08
3.Ilona Lipka - Zastępca Naczelnika Wydziału Finansowego/Główny Księgowy Starostwa/moderator BIP - tel. 24 275 91-10
4.Wojciech Rzeszotarski - Naczelnik Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - tel. 24 275 91 16
5. Małgorzata Gruczyk – Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu– tel. 24 275 91 11
6. Jerzy Krzemiński – Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa – tel. 24 275 91 27
7. Aldona Kowalska - Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Środowiska - tel. 24 275 91 28
8. Bogusława Lewandowska - Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia - tel. 24 275 91 25
9. Joanna Pakieła – Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej – tel. 24 275 91 47

Moderatorzy:
1.Danuta Sekulska - inspektor w Biurze Rady i Zarządu – tel. 24 275 91 03
2. Katarzyna Tomaszewska - podinspektor w Biurze Rady i Zarządu - tel. 24 275 91 03
3. Anna Trzeciak - inspektor w Wydziale Organizacji i Nadzoru - tel. 24 275 91 06
4. Łukasz Szpakowski - podinspektor w Wydziale Organizacji i Nadzoru - tel. 24 275 91 06
5. Tomasz Gołębiewski - inspektor w Wydziale Organizacji i Nadzoru - tel. 24 275 91 06
6.Agnieszka Kikolska - Zastępca Naczelnika Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami- tel. 24 275 91 17

7. Dorota Pakieła - Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - tel. 24 275 91 18

8. Zbigniew Kopyciński - inspektor w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - tel. 24 275 91 19

9. Marta Rzadkiewicz - inspektor w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami  - tel. 24 275 91 20

10. Agnieszka Maciejewska - inspektor w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - tel. 24 275 91 17
11. Agnieszka Abrefczyńska - Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu - tel. 24 275 91 12
12. Artur Balcerowski - inspektor w Wydziale Komunikacji i Transportu - tel. 24 275 91 13
13. Elżbieta Gozdowska - podinspektor w Wydziale Komunikacji i Transportu - 24 275 91 15

14. Monika Kościelska - inspektor w Wydziale Komunikacji i Transportu - 24 275 91 14

15.Zbigniew Czajkowski - główny specjalista w Wydziale Oświaty i Zdrowia - tel. 24 275 91 22
11. Monika Szablewska - inspektor w Wydziale Oświaty i Zdrowia - tel. 24 275 91 24
12. Joanna Mazurowska - podinspektor w Wydziale Oświaty i Zdrowia - tel. 24 275-91-23
13. Hubert Siwiński – inspektor w Wydziale Architektury i Budownictwa – tel. 24 275 91 29
14. Aldona Kowalska - naczelnik Wydziału Rolnictwa i Środowiska - tel. 24 275-91-28
15.Alina Stępczyńska - główny specjalista w Wydziale Rolnictwa i Środowiska - tel. 024 275 91 30
16.Monika Kalkowska - inspektor w Wydziale Rolnictwa i Środowiska - tel. 24 275 91 30
17.Joanna Prątnicka - inspektor w Wydziale Rolnictwa i Środowiska - tel. 24 275 91 31
18. Elżbieta Zientalewicz - główny specjalista ds. kadr i szkolenia - tel. 24 275 91 09

19. Aleksandra Marszałek - Szczypecka - podinspektor ds. promocji i rozwoju powiatu.

[Liczba odsłon: 4766996]

przewiń do góry